RegisterRemind My Password
Sign in

Hakkımızda

ERS AŞ.  turizm ve seyahat sektörüne Elektronik Rezervasyon Sistemleri konusunda altyapı ve kaynak oluşturmak üzere kurulmuş bir turizm ve teknolojisi firmasıdır. 

Turizm sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmakta olan bilişim uzmanları ile sektörün profesyonel yöneticileri tarafından kurulmuş; üniversiteler ve akademisyenlerle tam bir işbirliği içerisinde gelişmiş; Tübitak ve Microsoft tarafından desteklenmiş projesi ile kısa süre içerisinde Türkiye ve dünyada binlerce otel, acente ve kurumun elektronik rezervasyon çözümü haline gelmiştir.

ERS daha ilk yılında, aralarında expedia, booking, amadeus, tripadvisor gibi dünya devlerinin bulunduğu 25'i aşkın firma ile elektronik entegrasyon yapmış, Türkiye ve dünyada sayısı 3000'i bulan Elektra kullanan otele online rezervasyon olanağı sağlamıştır.

Rezervasyonal.com, ERS'nin oteller için geliştirmiş olduğu online rezervasyon ve kanal yönetimi çözümüdür. 

Rezervasyonal.com hem profesyonel bir arayüze hem de gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin online rezervasyon deneyimini zevk ve güvenle yaşamasını sağlarken otele doluluk ve fiyatlarınızı kolayca yöneteceğiniz bir extranet paneli sunar. Rezervasyonal.com kullanmaya başlayan otellerde internetten gelen rezervasyonlar bu nedenle hızla yükselir.

Standart bir rezervasyon sayfasının yanısıra gelimiş bire kanal yönetimi ; acente ve kurumlar için B2B rezervasyon yapabilecekleri bir satış sistemi de sunar.  

Rezervasyonal.com Amazon sunucularında bulut yapıda çalışır ; en yüksek hız ve güvenlik kriterlerine sahiptir . SEO ve hız testlerinde en yüksek test değerlerini alır.  Bu nedenle 2016 yılında bağımsız bir teknoloji dergisi Rezervasyonal.com teknolojisini dünyanın en iyi 20 seyahat ve konaklama çözümü teknolojisinden  birisi olarak seçmiştir.